600×600 mm revizní dvířka pod obklad do zdiva recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu 600×600 mm revizní dvířka pod obklad do zdiva a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt 600×600 mm revizní dvířka pod obklad do zdiva před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na 600×600 mm revizní dvířka pod obklad do zdiva?

Dvířka jsou vyráběná z hliníkových profilů, které jsou svařovány do venkovního a vnitřního rámu. Kompletní sestava je spojena pomocí pevného pantu a umožňuje tak otevírání křídla dvířek. Výplň vnitřního rámu je tvořena zelenou impregnovanou deskou, upevněnou pomocí samovrtných šroubů. Panty jsou posunuté a křídlo dvířek připraveno pro nalepení keramického obkladu. Hlavní výhody modelu:• Svařované rámy• Lehce otevíratelný tlačný zámek• Venkovní rám přizpůsobený pro zděnou stěnu• Připraveno pro keramický obklad• Pevně ukotvený vnitřní rám Pohodlné otevírání a zavírání je zaručeno tlačnými US zámky, které jsou umístěné na venkovním rámu. Zatlačením na desku vnitřního rámu v místě zámku dojde k vycvaknutí či zacvaknutí západky. Instalace do zděné stěny se provádí pomocí natloukacích hmoždinek… více informací

600×600 mm revizní dvířka pod obklad do zdiva důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze 600×600 mm revizní dvířka pod obklad do zdiva
Kde koupit:
obchody 600×600 mm revizní dvířka pod obklad do zdiva
Kompletní specifikace:
popis 600×600 mm revizní dvířka pod obklad do zdiva
Český návod:
návod 600×600 mm revizní dvířka pod obklad do zdiva

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná