Agro substrát zahradnický 75 l recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Agro substrát zahradnický 75 l a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Agro substrát zahradnický 75 l před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Agro substrát zahradnický 75 l?

Použití: vnější Využití: balkonové rostliny; okrasné rostliny,dřeviny Objem (l): 75 Složení: * 100% přírodní materiál, substrát je vyroben z rašeliny a vyzrálého kůrového humusu, má upravenou reakci a je obohacený živinami. Určení: lze použít pro přesazování květin do balkónových a okenních truhlíků pro mobilní zeleň v kontejnerech a na výsadbu okrasných keřů a stromů není vhodný pro kyselomilné rostliny např. azalky, borůvky, vřesovištní rostliny apod. nedoporučujeme pro výsevy a množení a pro rostliny citlivé na vyšší obsah živin. Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): Výška (cm): Šířka (cm): Hloubka (cm): Rozměry balení: Hmotnost (kg): 30.000 Výška (cm): 100.00 Šířka (cm): 50.00 Hloubka (cm): 25.00 EAN: 8594005003439 Záruční doba: 24… více informací

Agro substrát zahradnický 75 l důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Agro substrát zahradnický 75 l
Kde koupit:
obchody Agro substrát zahradnický 75 l
Kompletní specifikace:
popis Agro substrát zahradnický 75 l
Český návod:
návod Agro substrát zahradnický 75 l

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná