SOL Trávníkový substrát 50 l recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu SOL Trávníkový substrát 50 l a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt SOL Trávníkový substrát 50 l před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na SOL Trávníkový substrát 50 l?

SOL Trávníkový substrát 50 l důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze SOL Trávníkový substrát 50 l
Kde koupit:
obchody SOL Trávníkový substrát 50 l
Kompletní specifikace:
popis SOL Trávníkový substrát 50 l
Český návod:
návod SOL Trávníkový substrát 50 l

Substrát je složen z jemně prosáté rašeliny, kvalitního kompostu a speciálního křemičitého písku. Je určen především pro zlepšení kvality půdy před založením trávníku a pro překrývání trávníku během vegetace. Je výborný pro regenerační dosévání poškozených míst.
více informací

Agro Vitality Komplex 1 l recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Agro Vitality Komplex 1 l a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Agro Vitality Komplex 1 l před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Agro Vitality Komplex 1 l?

Popis produktu Použití přípravku: okrasné rostliny,dřeviny; pokojové rostliny; zelenina Forma: kapalné Užití: celoroční Účinek: podpora růstu Jsou Vaše rostliny oslabené, nerostoucí či zanedbané? Nabízíme Vitality Komplex ,,ŽIVOU VODU PRO VAŠE ROSTLINY” Vitality Komplex obsahuje směs huminových a fulvových kyselin, základní obsah živin a mikroprvky. Posiluje imunitu rostlin Obnovuje vitalitu a růst rostlin Zvyšuje odolnost rostlin vůči stresu (sucho, mráz, vlhko, apod.) Urychluje regeneraci rostlin po poškození chorobami a škůdci Pomáhá zvyšovat výnosy a kvalitu sklizně Určený pro všechny druhy pokojových rostlin, drobného ovoce a zeleniny, okrasných rostlin atd. Snadná aplikace zálivkou i aplikací na list Pravidelné používání… více informací

Agro Vitality Komplex 1 l důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Agro Vitality Komplex 1 l
Kde koupit:
obchody Agro Vitality Komplex 1 l
Kompletní specifikace:
popis Agro Vitality Komplex 1 l
Český návod:
návod Agro Vitality Komplex 1 l

Agro trávníkový substrát 50 l recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Agro trávníkový substrát 50 l a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Agro trávníkový substrát 50 l před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Agro trávníkový substrát 50 l?

Použití: vnější Využití: trávník Objem (l): 50 Trávníkový substrát 50 l Složení: jemně prosátá rašelina, kvalitní kompost, speciální křemičitý písek. Určení: pro zlepšení kvality půdy před založením trávníku a pro překrývání trávníku během vegetace. Je výborný pro regenerační dosévání poškozených míst. Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): Výška (cm): Šířka (cm): Hloubka (cm): Rozměry balení: Hmotnost (kg): 25.000 Výška (cm): 80.00 Šířka (cm): 40.00 Hloubka (cm): 20.00 EAN: 8594014350388 Záruční doba: 24 měsíců Trávníkový substrát Agro o objemu 50 l zlepšuje kvalitu půdy před oséváním trávníku. Také je výborný pro regenerační dosévání poškozených míst … více informací

Agro trávníkový substrát 50 l důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Agro trávníkový substrát 50 l
Kde koupit:
obchody Agro trávníkový substrát 50 l
Kompletní specifikace:
popis Agro trávníkový substrát 50 l
Český návod:
návod Agro trávníkový substrát 50 l

Agro trávníkové hnojivo 20 kg recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Agro trávníkové hnojivo 20 kg a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Agro trávníkové hnojivo 20 kg před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Agro trávníkové hnojivo 20 kg?

Použití přípravku: trávník Forma: granulové Užití: jaro, léto Účinek: podpora růstu Trávníkové hnojivo Složení: granulované kombinované hnojivo, dusík – fosfor – draslík 20 – 8 – 8 + 2% hořčíku. Určení: pro základní hnojení travních ploch na začátku i během vegetace. Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): Výška (cm): Šířka (cm): Hloubka (cm): Rozměry balení: Hmotnost (kg): 20.000 Výška (cm): 20.00 Šířka (cm): 45.00 Hloubka (cm): 70.00 EAN: 8594005001695 Záruční doba: 24 měsíců Granulované kombinované hnojivo pro základní hnojení travních ploch na začátku i během vegetace. … více informací

Agro trávníkové hnojivo 20 kg důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Agro trávníkové hnojivo 20 kg
Kde koupit:
obchody Agro trávníkové hnojivo 20 kg
Kompletní specifikace:
popis Agro trávníkové hnojivo 20 kg
Český návod:
návod Agro trávníkové hnojivo 20 kg

Agro substrát zahradnický 75 l recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Agro substrát zahradnický 75 l a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Agro substrát zahradnický 75 l před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Agro substrát zahradnický 75 l?

Použití: vnější Využití: balkonové rostliny; okrasné rostliny,dřeviny Objem (l): 75 Složení: * 100% přírodní materiál, substrát je vyroben z rašeliny a vyzrálého kůrového humusu, má upravenou reakci a je obohacený živinami. Určení: lze použít pro přesazování květin do balkónových a okenních truhlíků pro mobilní zeleň v kontejnerech a na výsadbu okrasných keřů a stromů není vhodný pro kyselomilné rostliny např. azalky, borůvky, vřesovištní rostliny apod. nedoporučujeme pro výsevy a množení a pro rostliny citlivé na vyšší obsah živin. Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): Výška (cm): Šířka (cm): Hloubka (cm): Rozměry balení: Hmotnost (kg): 30.000 Výška (cm): 100.00 Šířka (cm): 50.00 Hloubka (cm): 25.00 EAN: 8594005003439 Záruční doba: 24… více informací

Agro substrát zahradnický 75 l důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Agro substrát zahradnický 75 l
Kde koupit:
obchody Agro substrát zahradnický 75 l
Kompletní specifikace:
popis Agro substrát zahradnický 75 l
Český návod:
návod Agro substrát zahradnický 75 l

Agro substrát pro citrusy 10 l recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Agro substrát pro citrusy 10 l a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Agro substrát pro citrusy 10 l před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Agro substrát pro citrusy 10 l?

AGRO Substrát pro citrusy a jiné subtropické rostliny je speciálně vyvinut a určen pro přesazování a pěstování všech druhů citrusů a jiných subtropických rostlin. Substrát zajišťuje dostatečné provzdušnění kořenového systému bez nebezpečí. AGRO Substrát pro citrusy a jiné subtropické rostliny je speciálně vyvinut a určen pro přesazování a pěstování všech druhů citrusů a jiných subtropických rostlin. Substrát zajišťuje dostatečné provzdušnění kořenového systému bez nebezpečí zahnívání a přispívá ke zdravému růstu a bohatému nasazení květů a plodů citrusů. Substrát pro citrusy z vybraných druhů rašeliny obsahuje také vysoce kvalitní jemný vyzrálý kůrový humus a křemičitý písek a je obohacen hnojivem se základními živinami a stopovými prvky. V základní směsi dále obsahuje bonusové prvky:… více informací

Agro substrát pro citrusy 10 l důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Agro substrát pro citrusy 10 l
Kde koupit:
obchody Agro substrát pro citrusy 10 l
Kompletní specifikace:
popis Agro substrát pro citrusy 10 l
Český návod:
návod Agro substrát pro citrusy 10 l

Agro NATURA RockEffect 250 ml recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Agro NATURA RockEffect 250 ml a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Agro NATURA RockEffect 250 ml před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Agro NATURA RockEffect 250 ml?

Použití přípravku: balkonové rostliny; bylinky; okrasné rostliny,dřeviny; pokojové rostliny; škůdci; zelenina Forma: kapalné Užití: šokové Účinek: podpora imunity Agro NATURA Rock Effect je unikátní koncentrát na bázi přírodních látek pro zvýšení odolnosti a obranyschopnosti rostlin proti škůdcům. Účinkuje na mšice, molice, svilušky, třásněnky, červce – puklice (v raném stadiu) a na americké padlí na angreštu a rybízu. Je účinný proti škůdcům na okrasných rostlinách, bylinkách, paprikách, rajčatech, okurkách, tykvích (cuketách) jádrovinách, peckovinách, jehličnatých dřevinách a chmelu. Koncentrát Rock Effect obsahuje pongamový olej (Pongamia pinnata je opadavý strom původem z Indie) a je vhodný pro ekologické zemědělství. Má kontaktní účinek s protipožerovým efektem … více informací

Agro NATURA RockEffect 250 ml důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Agro NATURA RockEffect 250 ml
Kde koupit:
obchody Agro NATURA RockEffect 250 ml
Kompletní specifikace:
popis Agro NATURA RockEffect 250 ml
Český návod:
návod Agro NATURA RockEffect 250 ml

Agro KT Travin 8 kg recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Agro KT Travin 8 kg a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Agro KT Travin 8 kg před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Agro KT Travin 8 kg?

Použití přípravku: plevel; trávník Forma: granulové Užití: jaro; léto; podzim Účinek: podpora růstu; redukce plevelů Jediné hnojivo pro okrasné trávníky na českém trhu. Navíc obsahuje dva účinné herbicidy pro udržení trávníků v bezplevelném stavu. TRAVIN® má u svých zákazníků několikaletou tradici a na malých i větších plochách bude sloužit také v budoucnosti. Jednou z několika předností TRAVINU® je, že se jeho granule nerozpouští ve vodě, ale sypou se přímo do trávníků. Oba herbicidy jsou z granulí uvolňovány postupně. Proto je způsob jejich pronikání do dvouděložných plevelů výjimečný — stejně jako samotný TRAVIN®. moderní způsob likvidace nežádoucích plevelů granule se nerozpouští ve vodě, ale sypou se přímo do trávníků trávník dokonale vyživí a… více informací

Agro KT Travin 8 kg důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Agro KT Travin 8 kg
Kde koupit:
obchody Agro KT Travin 8 kg
Kompletní specifikace:
popis Agro KT Travin 8 kg
Český návod:
návod Agro KT Travin 8 kg

Agro KT Travin 4 kg recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Agro KT Travin 4 kg a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Agro KT Travin 4 kg před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Agro KT Travin 4 kg?

Použití přípravku: plevel; trávník Forma: granulové Užití: jaro; léto; podzim Účinek: podpora růstu; redukce plevelů Jediné hnojivo pro okrasné trávníky na českém trhu. Navíc obsahuje dva účinné herbicidy pro udržení trávníků v bezplevelném stavu. TRAVIN® má u svých zákazníků několikaletou tradici a na malých i větších plochách bude sloužit také v budoucnosti. Jednou z několika předností TRAVINU® je, že se jeho granule nerozpouští ve vodě, ale sypou se přímo do trávníků. Oba herbicidy jsou z granulí uvolňovány postupně. Proto je způsob jejich pronikání do dvouděložných plevelů výjimečný — stejně jako samotný TRAVIN®. moderní způsob likvidace nežádoucích plevelů granule se nerozpouští ve vodě, ale sypou se přímo do trávníků trávník dokonale vyživí a… více informací

Agro KT Travin 4 kg důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Agro KT Travin 4 kg
Kde koupit:
obchody Agro KT Travin 4 kg
Kompletní specifikace:
popis Agro KT Travin 4 kg
Český návod:
návod Agro KT Travin 4 kg

AGRO Krycí netkaná textilie 3,2 x 10 m recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu AGRO Krycí netkaná textilie 3,2 x 10 m a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt AGRO Krycí netkaná textilie 3,2 x 10 m před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na AGRO Krycí netkaná textilie 3,2 x 10 m?

Typ textilie: netkaná Gramáž (g/m2): 19 Šířka (m): 3.2 Délka (m): 10 Barva: bílá AGRO Krycí netkaná textilie bílá chrání rostliny při nepříznivém počasí, před mrazy a chladem, deštěm, větrem i nadměrným sluncem a zamezuje nadměrnému výparu vody z půdy. Úspěšně ochraňuje rostliny proti létajícím škůdcům. Je výbornou pomůckou pro urychlení a ochranu sazenic. Výrobek dodáváme v několika rozměrových řadách, složený do balíku. Vlastnosti: odolná proti UV záření propustná pro vodu, světlo a vzduch dodávána v gramáži 19 g/m2 Rozměry: 3,2×10 m Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): Výška (cm): Šířka (cm): Hloubka (cm): Rozměry balení: Hmotnost (kg): 0.200 Výška (cm): 30.00 Šířka (cm): 25.00 Hloubka (cm): 1.50 EAN: 8595084005185 … více informací

AGRO Krycí netkaná textilie 3,2 x 10 m důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze AGRO Krycí netkaná textilie 3,2 x 10 m
Kde koupit:
obchody AGRO Krycí netkaná textilie 3,2 x 10 m
Kompletní specifikace:
popis AGRO Krycí netkaná textilie 3,2 x 10 m
Český návod:
návod AGRO Krycí netkaná textilie 3,2 x 10 m