Alarm domovní iGET SECURITY M4 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Alarm domovní iGET SECURITY M4 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Alarm domovní iGET SECURITY M4 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Alarm domovní iGET SECURITY M4?

Buďte v klidu, ať už jste kdekoliv, s inteligentním zabezpečovacím systémem iGET Security M4. Je bezdrátový, s vaším telefonem komunikuje přes Wifi a při jejím výpadku je schopen pomocí GSM zaslat SMS o poplachu. A protože si rozumí s Androidem i iOS, můžete s ním sledovat vnitřní a venkovní IP kamery, řídit 230V zásuvky a další více než 20 typů příslušenství. Disponuje spoustou logických a speciálních funkcí a upravit jeho nastavení můžete zatímco se opalujete třeba na pláži. iGET SECURITY M4 je ideální pro zabezpečení veškerých budov – domů, bytů, chat, kanceláří, ale také garáží, obchodů, skladů, úřadů, apod. Jedná se o bezdrátový alarm s jednoduchou instalací a ovládáním, který váš dům nejen zabezpečí, ale může dálkově nebo dle časovače spouštět elektrické spotřebiče pomocí… více informací

Alarm domovní iGET SECURITY M4 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Alarm domovní iGET SECURITY M4
Kde koupit:
obchody Alarm domovní iGET SECURITY M4
Kompletní specifikace:
popis Alarm domovní iGET SECURITY M4
Český návod:
návod Alarm domovní iGET SECURITY M4

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná