iGET SECURITY M3 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu iGET SECURITY M3 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt iGET SECURITY M3 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na iGET SECURITY M3?

iGET SECURITY M3 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze iGET SECURITY M3
Kde koupit:
obchody iGET SECURITY M3
Kompletní specifikace:
popis iGET SECURITY M3
Český návod:
návod iGET SECURITY M3

iGET SECURITY M3 – Inteligentní domovní GSM Alarm s podporou IP kamer, set

Inteligentní bezdrátový GSM zabezpečovací systém s možností ovládání vnitřních a venkovních IP kamer, spínání řízených zásuvek 230V, a dalších více než 20 typů příslušenství. Dále disponuje kontrolou teploty, a spoustou logických funkcí. Plné ovládání pomocí aplikace pro Android a iOS. Jednoduché nastavení. Detektory informují alarm v případě, že dochází baterie, vysoká výdrž baterií v detektorech – až po 2 roky.

iGET SECURITY M3 je ideální pro zabezpečení veškerých budov – domů, bytů, chat, kanceláří, ale také garáží, obchodů, skladů, úřadů, apod. Jedná se o bezdrátový alarm s jednoduchou instalací a ovládáním, který váš dům nejen zabezpečí, ale také může hlídat teplotu, dálkově nebo dle časovače… více informací

Bezdrátový GSM alarm BENTECH G06 – domovní set, CZ jazyk recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Bezdrátový GSM alarm BENTECH G06 – domovní set, CZ jazyk a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Bezdrátový GSM alarm BENTECH G06 – domovní set, CZ jazyk před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Bezdrátový GSM alarm BENTECH G06 – domovní set, CZ jazyk?

Krátký popis Bezdrátový GSM systém pro zabezpečení vašeho domu, garáže, či chalupy před nájezdy zlodějů. Alarm disponuje 99 zónami a digitálním LCD podsvíceným displejem s hodinami. Alarm má namluvený český jazyk a jeho ovládání je velice jednoduché. … více informací

Bezdrátový GSM alarm BENTECH G06 – domovní set, CZ jazyk důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Bezdrátový GSM alarm BENTECH G06 – domovní set, CZ jazyk
Kde koupit:
obchody Bezdrátový GSM alarm BENTECH G06 – domovní set, CZ jazyk
Kompletní specifikace:
popis Bezdrátový GSM alarm BENTECH G06 – domovní set, CZ jazyk
Český návod:
návod Bezdrátový GSM alarm BENTECH G06 – domovní set, CZ jazyk

Alarm na jízdní kolo s otřesovým detektorem a sirénou MA0901 – CYKLOALARM recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Alarm na jízdní kolo s otřesovým detektorem a sirénou MA0901 – CYKLOALARM a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Alarm na jízdní kolo s otřesovým detektorem a sirénou MA0901 – CYKLOALARM před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Alarm na jízdní kolo s otřesovým detektorem a sirénou MA0901 – CYKLOALARM?

Alarm na kolo, skútr s otřesovým čidlem a sirénou – cykloalarm Velmi jednoduché použití spolu s vyjímečnou cenou činí z tohoto výrobku ideální doplněk pro zabezpečení. Alarm stiskem jednoho tlačítka zajistíte, ten pak při pohybu střeženého předmětu aktivuje integrovanou sirénu nejprve jen krátce, pokud pohyb trvá, rozezní se siréna na delší dobu. Při drobném pohybu (strčení dokola ve stojanu apod.) Vás siréna jen krátkým houknutím upozorní. Deaktivace alarmu navolením čtyřmístné kombinace. Vhodné pro zabezpečení kola, mopedu, skútru či motocyklu, ale také např. sekaček, vozíků a jiného nářadí. Standardní montáž je na sedlovou trubku nebo řídítka (šrouby pro připevnění jsou v balení). Technické údaje: Ochrana čtyřmístným kódem 3 úrovně nastavení citlivosti čidla Hlasitost sirény min. 105 dB… více informací

Alarm na jízdní kolo s otřesovým detektorem a sirénou MA0901 – CYKLOALARM důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Alarm na jízdní kolo s otřesovým detektorem a sirénou MA0901 – CYKLOALARM
Kde koupit:
obchody Alarm na jízdní kolo s otřesovým detektorem a sirénou MA0901 – CYKLOALARM
Kompletní specifikace:
popis Alarm na jízdní kolo s otřesovým detektorem a sirénou MA0901 – CYKLOALARM
Český návod:
návod Alarm na jízdní kolo s otřesovým detektorem a sirénou MA0901 – CYKLOALARM

Alarm domovní iGET SECURITY M4 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Alarm domovní iGET SECURITY M4 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Alarm domovní iGET SECURITY M4 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Alarm domovní iGET SECURITY M4?

Buďte v klidu, ať už jste kdekoliv, s inteligentním zabezpečovacím systémem iGET Security M4. Je bezdrátový, s vaším telefonem komunikuje přes Wifi a při jejím výpadku je schopen pomocí GSM zaslat SMS o poplachu. A protože si rozumí s Androidem i iOS, můžete s ním sledovat vnitřní a venkovní IP kamery, řídit 230V zásuvky a další více než 20 typů příslušenství. Disponuje spoustou logických a speciálních funkcí a upravit jeho nastavení můžete zatímco se opalujete třeba na pláži. iGET SECURITY M4 je ideální pro zabezpečení veškerých budov – domů, bytů, chat, kanceláří, ale také garáží, obchodů, skladů, úřadů, apod. Jedná se o bezdrátový alarm s jednoduchou instalací a ovládáním, který váš dům nejen zabezpečí, ale může dálkově nebo dle časovače spouštět elektrické spotřebiče pomocí… více informací

Alarm domovní iGET SECURITY M4 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Alarm domovní iGET SECURITY M4
Kde koupit:
obchody Alarm domovní iGET SECURITY M4
Kompletní specifikace:
popis Alarm domovní iGET SECURITY M4
Český návod:
návod Alarm domovní iGET SECURITY M4

Alarm domovní iGET Security M2B recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Alarm domovní iGET Security M2B a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Alarm domovní iGET Security M2B před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Alarm domovní iGET Security M2B?

Kompaktní víceúčelový bezdrátový zabezpečovací GSM alarm, snadná instalace, událost signalizována SMS zprávou a voláním až na 6 čísel, mikrofon + reproduktor, možnost aktivace/deaktivace/monitoringu/intercomu na dálku, bezdrátová čidla, 3 dálkové ovládání v balení, centrální jednotka se záložní baterií až na 4 hodiny provozu, možnost nastavení 3 časových skupin pro aktivaci/deaktivaci alarmu, přehledný modře podsvícený LCD displej, možnost připojení 7x drátového a 99ti bezdrátových čidel k centrální jednotce. … více informací

Alarm domovní iGET Security M2B důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Alarm domovní iGET Security M2B
Kde koupit:
obchody Alarm domovní iGET Security M2B
Kompletní specifikace:
popis Alarm domovní iGET Security M2B
Český návod:
návod Alarm domovní iGET Security M2B