Allibert CORFU LOVE SEAT MAX antracit recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Allibert CORFU LOVE SEAT MAX antracit a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Allibert CORFU LOVE SEAT MAX antracit před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Allibert CORFU LOVE SEAT MAX antracit?

Moderní sofa pro 3 osoby z lisovaného plastu v imitaci plochého umělého ratanu – barva antracit + šedé podušky. Vhodné posezení pro venkovní i domácí účely (zahradu, terasy, do altánu, zimní zahrady, domácnosti, do restaurace..) Zahradní nábytek z umělého ratanu je vhodný do každého počasí. Může zůstat venku po celý rok a neublíží mu vysoké, ani nízké teploty. Snadná údržba. sofa pro 3 osoby antracit, umělý ratan plochý podušky (šedé) jsou součástí soupravy rozměr:182x70x79cm rozměr kartonu: 120x80x42cm hmotnost: 18kg Ratan představuje opravdový hit v zahradním nábytku. Proto se hodí nejen do zahrad k domům, chatám či chalupám, ale také do restaurací, hotelů či na lázeňské kolonády. Všude si umělý ratan oblíbili pro jeho skvělé vlastnosti i elegantní vzhled. Ratan slibuje… více informací

Allibert CORFU LOVE SEAT MAX antracit důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Allibert CORFU LOVE SEAT MAX antracit
Kde koupit:
obchody Allibert CORFU LOVE SEAT MAX antracit
Kompletní specifikace:
popis Allibert CORFU LOVE SEAT MAX antracit
Český návod:
návod Allibert CORFU LOVE SEAT MAX antracit

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná