Allibert CORFU LOVE SEAT MAX – hnědá recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Allibert CORFU LOVE SEAT MAX – hnědá a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Allibert CORFU LOVE SEAT MAX – hnědá před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Allibert CORFU LOVE SEAT MAX – hnědá?

Moderní sofa pro 3 osoby z lisovaného plastu v imitaci plochého umělého ratanu – hnědá barva + šedo-hnědé podušky. Vhodné posezení pro venkovní i domácí účely (zahradu, terasy, do altánu, zimní zahrady, domácnosti, do restaurace..) Zahradní nábytek z umělého ratanu je vhodný do každého počasí. Snadná údržba. sofa pro 3 osoby hnědá, umělý ratan plochý podušky (šedo-hnědé ) jsou součástí soupravy rozměr:182x70x79cm rozměr kartonu: 120x80x42cm hmotnost: 18kg Ratan představuje opravdový hit v zahradním nábytku. Proto se hodí nejen do zahrad k domům, chatám či chalupám, ale také do restaurací, hotelů či na lázeňské kolonády. Všude si umělý ratan oblíbili pro jeho skvělé vlastnosti i elegantní vzhled. Ratan slibuje dokonalé pohodlí a vysoký užitek. Zahradní nábytek z umělého… více informací

Allibert CORFU LOVE SEAT MAX – hnědá důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Allibert CORFU LOVE SEAT MAX – hnědá
Kde koupit:
obchody Allibert CORFU LOVE SEAT MAX – hnědá
Kompletní specifikace:
popis Allibert CORFU LOVE SEAT MAX – hnědá
Český návod:
návod Allibert CORFU LOVE SEAT MAX – hnědá

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná