ALLSERVICES Digitální tester pH recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu ALLSERVICES Digitální tester pH a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt ALLSERVICES Digitální tester pH před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na ALLSERVICES Digitální tester pH?

Digitální pH tester – je skvělý pomocník, který rychle a přesně otesuje kvalitu vody, kdykoliv budete potřebovat.Tester stačí ponořit do bazénu, akvária nebo rybníku a naměřená hodnota se okamžitě zobrazí na digitálním displeji.LCD displej je velký, dobře čitelný a jasně zobrauje naměřené hodnoty. Tento pH tester je velice přesný díky pokročilé technologii microprocesoru.Před prvním použitím proveďte kalibraci pomocí roztoku přiloženého v balení!Vlastnosti:rozsah měření ( pH ) – 0,0 – 14,0 rozlišení ( pH ) – 0,1 provozní teplota ( ° C ) – 0 – 50 přesnost – ± 0,1 vhodné pro akvaristiku, bazény, laboratoře přesné měření odolné provedení Obsah balení:1 x digitální pH tester 1 x kalibrační šroubovák 2 x sáček s prostředkem, který nastaví preferované pH Cena je uvedena za 1 kus digitálního pH… více informací

ALLSERVICES Digitální tester pH důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze ALLSERVICES Digitální tester pH
Kde koupit:
obchody ALLSERVICES Digitální tester pH
Kompletní specifikace:
popis ALLSERVICES Digitální tester pH
Český návod:
návod ALLSERVICES Digitální tester pH

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná