Alpine Muffy BABY Pink dětské chrániče -23 dB recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Alpine Muffy BABY Pink dětské chrániče -23 dB a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Alpine Muffy BABY Pink dětské chrániče -23 dB před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Alpine Muffy BABY Pink dětské chrániče -23 dB?

Ochrana sluchu před škodlivým hlukem a hlasitou hudbou pro nejmenší děti od narození do cca 5 let. Útlum 23 dB. Ideální na hudební festivaly, sportovní události a hlučné společenské akce. Ochrana sluchu pro miminka při vyšetření magnetickou rezonancí (MRI). Vždy perfektně sedí díky pružné čelence, jejíž velikost je snadno nastavitelná pomocí suchého zipu a nevytváří tlak na hlavičku dítěte. V případě potřeby je možné čelenku snadno sejmout a vyprat. Výrobek neobsahuje kovové části, je proto vhodný i jako ochrana sluchu při vyšetření magnetickou rezonancí (MRI). Součástí balení je praktický textilní obal Protect&Go a dvě pružné čelenky. Růžová barva. SNR 23 dB … více informací

Alpine Muffy BABY Pink dětské chrániče -23 dB důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Alpine Muffy BABY Pink dětské chrániče -23 dB
Kde koupit:
obchody Alpine Muffy BABY Pink dětské chrániče -23 dB
Kompletní specifikace:
popis Alpine Muffy BABY Pink dětské chrániče -23 dB
Český návod:
návod Alpine Muffy BABY Pink dětské chrániče -23 dB

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná