Animonda Carny Adult hovězí a kuře 400 g recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Animonda Carny Adult hovězí a kuře 400 g a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Animonda Carny Adult hovězí a kuře 400 g před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Animonda Carny Adult hovězí a kuře 400 g?

Animonda Carny Adult hovězí a kuře 400 g důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Animonda Carny Adult hovězí a kuře 400 g
Kde koupit:
obchody Animonda Carny Adult hovězí a kuře 400 g
Kompletní specifikace:
popis Animonda Carny Adult hovězí a kuře 400 g
Český návod:
návod Animonda Carny Adult hovězí a kuře 400 g

Pokud jde o kvalitu, kočky se jen tak nenechají zmást – milují totiž dobré maso. Řada konzerv Animonda Carny právě takové maso obsahuje. Maso je dále doplněno pečlivě vybranými vysoce kvalitními surovinami. Rychlé a pečlivé zpracování zajístí dostatek všech důležitých živin. Konzervy Animonda Carny samozřejmě neobsahují žádné konzervační látky, žádné umělé příchutě nebo barviva či sóju.
Řada Carny Adult je určena pro dospělé kočky. Všechny použité součásti mají přirozenou chuť, a proto je kočky nadmíru ocení.

Krmný návod: Viz obal. Individuální potřeby koček mohou být odlišné od doporučené dávky, proto můžete upravit dávky tak, abyste udrželi svou kočku v optimální kondici. Čerstvá pitná voda musí být neustále k dispozici.
Složení: 35 % hovězí maso (plíce, srdce, ledviny, maso,… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná