Aqua Coolkeeper Ochlazující vesta recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Aqua Coolkeeper Ochlazující vesta a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Aqua Coolkeeper Ochlazující vesta před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Aqua Coolkeeper Ochlazující vesta?

Aqua Coolkeeper Ochlazující vesta důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Aqua Coolkeeper Ochlazující vesta
Kde koupit:
obchody Aqua Coolkeeper Ochlazující vesta
Kompletní specifikace:
popis Aqua Coolkeeper Ochlazující vesta
Český návod:
návod Aqua Coolkeeper Ochlazující vesta

Unikátní ochlazující vesta Aqua Coolkeeper™ v provedení Roses poskytuje Vašemu psímu kamarádovi maximální ochranu před horkem a stresem z přehřátí.
Vesta je nabízena v rozsahu velikostí od malých trhačů až po maxipsa Fíka. Nepostradatelný doplněk zejména pro velmi aktivní psy, pobyt v horkých oblastech, ideální pro plemena s hutnou nebo dlouhou srstí.
První použití výrobku Aqua Coolkeeper: Nejprve si připravte dostatek vody pro ponoření celé ochlazující vesty. Potom vyjměte výrobek Aqua Coolkeeper z obalu a držte jej pod vodou za občasného jemného promnutí. Každý výrobek má svou vlastní maximální nasákavost a maximální tloušťku. Ochlazující vesty se namáčejí maximálně 15 – 30 sekund, v závislosti na velikosti vesty a jejich tloušťka nesmí překročit 0,5 cm.
To, že vesta není po nasáknutí na… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná