AQUA-DROP Zavlažovací zahradní hadice 1/2″ – délka 30m recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu AQUA-DROP Zavlažovací zahradní hadice 1/2″ – délka 30m a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt AQUA-DROP Zavlažovací zahradní hadice 1/2″ – délka 30m před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na AQUA-DROP Zavlažovací zahradní hadice 1/2″ – délka 30m?

Včetně spojky a koncovky. Pro kapkovitou závlahu po celé délce. AQUA-DROP je odolná a elastická hadice, vyrobená ze 100% recyklované gumy, která je propustná po celé své délce. Úspory až 70% vody oproti běžnému zalevání. Šetrnější pro rostliny. Včetně připojovacích adaptéru pro rycle napojení na rozvod vody. Hadici je možné zasypat kůrou nebo zakopat do země max. 20cm. Dokonalé řešení pro efektivní a úspornou závlahu Průtok vody na 1m: 0,76l – 1,26l/minutu při tlaku 0,7 Bar. UPOZORNĚNÍ: nepoužívejte na pitnou vodu není určeno pro horkou vodu při tlaku vyšším než 1 Bar je nutné, použít regulátor tlaku např. DSA-8415 … více informací

AQUA-DROP Zavlažovací zahradní hadice 1/2″ – délka 30m důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze AQUA-DROP Zavlažovací zahradní hadice 1/2″ – délka 30m
Kde koupit:
obchody AQUA-DROP Zavlažovací zahradní hadice 1/2″ – délka 30m
Kompletní specifikace:
popis AQUA-DROP Zavlažovací zahradní hadice 1/2″ – délka 30m
Český návod:
návod AQUA-DROP Zavlažovací zahradní hadice 1/2″ – délka 30m

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná