Aqua Nova Wave Maker NWM-2000 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Aqua Nova Wave Maker NWM-2000 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Aqua Nova Wave Maker NWM-2000 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Aqua Nova Wave Maker NWM-2000?

Bez elektronické regulace a ovladače! Technické údaje: – příkon: 3,8 W- pracovní napětí: 220V/50Hz- výkon: 2000 l/h- rozměry (cca, vč. držáku): 5 x 5,5 x 13,5 cm.Cirkulační čerpadlo je moderní výrobek vyvinutý za účelem chovu všech druhů okrasných ryb a vodních organismů žijících v pobřežních biotopech. Vytváří vodní proudy, simuluje přirozené proudění v mořích a oceánech. Napomáhá roznosu živin po nádrži. Zajišťuje promíchávání vody v nádrži a zabraňuje vzniku horkých a studených kaps. Podporuje samočistící schopnost akvária. Podporuje prokysličení vody a výměnu plynů.Aqua Nova je nová profesionální a inovativní generace pulzních čerpadel. Funkci zajišťuje multifuknční ovládací systém, který umožňuje vytvořit různé efekty a směry vln. Motor s keramickým rotorem je bezpečný, spolehlivý a… více informací

Aqua Nova Wave Maker NWM-2000 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Aqua Nova Wave Maker NWM-2000
Kde koupit:
obchody Aqua Nova Wave Maker NWM-2000
Kompletní specifikace:
popis Aqua Nova Wave Maker NWM-2000
Český návod:
návod Aqua Nova Wave Maker NWM-2000

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná