Argi Chladící podložka pro psy 80x96cm recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Argi Chladící podložka pro psy 80x96cm a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Argi Chladící podložka pro psy 80x96cm před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Argi Chladící podložka pro psy 80x96cm?

Argi Chladící podložka pro psy 80x96cm důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Argi Chladící podložka pro psy 80x96cm
Kde koupit:
obchody Argi Chladící podložka pro psy 80x96cm
Kompletní specifikace:
popis Argi Chladící podložka pro psy 80x96cm
Český návod:
návod Argi Chladící podložka pro psy 80x96cm

Chladící podložka Argi pro psy a kočky. Dopřejte Vašemu mazlíčkovi pohodlí i v létě!
Letní vedra trápí naše psí a kočičí přátele ještě o mnoho více než nás. Protože se chlupáč nepotí a má jen minimum možností ochlazení, nastává během letního parna velký problém – jak našeho kamaráda zchladit? Některá psí plemena mohou být náchylná dokonce k tomu, aby během vysokých teplot zkolabovala. Lepší je řešit vše preventivně, to zajistí chladicí podložka.
Chladící podložka pro psy a kočky funguje na bázi zcela netoxického vodního gelu, nepotřebujete elektřinu a kabely nebo dobíjecí baterii. Stačí jen podložku položit na chladnou podlahu. Chladící efekt vydrží hodiny. Po obnovu chlazení stačí podložku přibližně hodinu nepoužívat. Chladicí podložka pro psy a kočky je prakticky bezúdržbová.
více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná