Argi plastová fontána na vodu s protiskluzem 2000 ml recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Argi plastová fontána na vodu s protiskluzem 2000 ml a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Argi plastová fontána na vodu s protiskluzem 2000 ml před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Argi plastová fontána na vodu s protiskluzem 2000 ml?

Argi plastová fontána na vodu s protiskluzem 2000 ml důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Argi plastová fontána na vodu s protiskluzem 2000 ml
Kde koupit:
obchody Argi plastová fontána na vodu s protiskluzem 2000 ml
Kompletní specifikace:
popis Argi plastová fontána na vodu s protiskluzem 2000 ml
Český návod:
návod Argi plastová fontána na vodu s protiskluzem 2000 ml

Každý majitel by měl dostatečně dbát o to, aby jeho domácí mazlíček měl vždy za každé situace dostatek vody. S automatickou plastovou fontánou pro psy a kočky to nebude žádný problém. S fontánou se z obyčejného pití vody stane i zábava. Zvířata mohou pít vodu rovnou ze stříkajícího proudu nebo z kalíšku, do kterého se zachycuje proudící voda. Tento kalíšek slouží jako zásobárna vody na celý den.  
Nemusíte se bát ani potřísnění, kočka i pejsek se z fontány jednoduše napijí a voda nebude nikde okolo. Díky protiskluzové podložce se voda z fontány nevylije a zvířata nemusí být nervózní z nepříjemných pohybů fontány při pití. Voda ve fontáně je stále okysličována, jelikož proudí přes jemný filtr, který udržuje vodu čistou. Fontána je poháněna pumpou. Automatickou fontánu doporučují veterináři,… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná