Argo Color nákupní vozík na kolečkách Fialová recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Argo Color nákupní vozík na kolečkách Fialová a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Argo Color nákupní vozík na kolečkách Fialová před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Argo Color nákupní vozík na kolečkách Fialová?

Nákupní taška na kolečkách Argo 45l/30kg. Taška vyhovuje těm, kteří chtějí šikovného pomocníka pro menší nákupy. Dobře vypadá nejen v klasické námořnické modré. její tvar vyniká i v letních trendových barvách: zelená limetka, jasná červená, azurová modř nebo růžová. Tašku tvoří kovová kostra a textilní tvarově menší taška. Ta je opatřena stahovacím uzávěrem horního lemu a přední kapsou se širokým zipem. Držadlo má ergonomický tvar a skvěle tak padne do ruky. Kostra kovová Textilní taška je polyester, který se dobře udržuje. Hmotnost tašky: 2 kg Zatížení: do 30 kg Objem: 45 l Výška madla od země: 95,5 cm Rozměry ve složeném tvaru: 37 x 15 x 95,5 cm Rozměry v rozloženém tvaru: 37 x 33 x 95,5 cm … více informací

Argo Color nákupní vozík na kolečkách Fialová důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Argo Color nákupní vozík na kolečkách Fialová
Kde koupit:
obchody Argo Color nákupní vozík na kolečkách Fialová
Kompletní specifikace:
popis Argo Color nákupní vozík na kolečkách Fialová
Český návod:
návod Argo Color nákupní vozík na kolečkách Fialová

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná