ARISTON VELIS EVO INOX 100l recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu ARISTON VELIS EVO INOX 100l a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt ARISTON VELIS EVO INOX 100l před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na ARISTON VELIS EVO INOX 100l?

VELIS EVO INOX je plochý elektrický zásobníkový ohřívač vody s nerezovou nádrží, která výrazně prodlužuje jeho životnost. Proto také poskytujeme na prorezavění nádrže sedmiletou záruku. VELIS EVO INOX je vybaven funkcí ECO EVO, která si pamatuje, kdy a kolik horké vody používáte. Tím snižuje spotřebu elektrické energie až o 14 %. K další úspoře energie přispívá inovativní konstrukce s dvojitou nádrží. Celkově tak s tímto ohřívačem můžete ušetřit až 259 kWh*, což představuje roční úsporu až 1250 Kč. Ohřívač ARISTON VELIS EVO INOX disponuje rychlým ohřevem. Teplá voda pro sprchování je připravena už za 50 minut. Díky hloubce pouhých 27cm a možnosti zvolit svislou nebo vodorovnou instalacišetří ohřívač VELIS INOX místo v každé koupelně. CHYTRÉ FUNKCE Konstrukce s dvojitou nádrží a rychlý… více informací

ARISTON VELIS EVO INOX 100l důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze ARISTON VELIS EVO INOX 100l
Kde koupit:
obchody ARISTON VELIS EVO INOX 100l
Kompletní specifikace:
popis ARISTON VELIS EVO INOX 100l
Český návod:
návod ARISTON VELIS EVO INOX 100l

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná