Astonia 6+ – sedací sestava recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Astonia 6+ – sedací sestava a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Astonia 6+ – sedací sestava před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Astonia 6+ – sedací sestava?

Astonia 6+ – sedací sestava (1x rozkl. stůl Raphael + 6x pol. křeslo Evan Comfort) Luxusní posezení pro střední i velkou společnost přináší speciální sestava Astonia 6+. Šest polohovatelných křesel v maximální kvalitě provedení v kombinaci s rozkládacím stolem umožňuje komfortní posezení. Hliníkový rám jednotlivých prvků sestavy je opatřen moderním, světle šedým lakem nanášeným pokročilou technologií práškové metody. Zahradní set se skládá z: 6 x hliníkové polohovatelné křeslo Evan Comfort (7 poloh nastavení) s textilenem struktury 2×2 1 x rozkládací stůl Raphael (154 cm a 204 cm) s tmavou výplní z polywoodu a hliníkovým rámem Poznámka: sestava jde volně kombinovat s dalšími prvky z programu značky Creador, které lze zakoupit i jednotlivě. Materiál: Lehoučký jako vánek, přesto… více informací

Astonia 6+ – sedací sestava důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Astonia 6+ – sedací sestava
Kde koupit:
obchody Astonia 6+ – sedací sestava
Kompletní specifikace:
popis Astonia 6+ – sedací sestava
Český návod:
návod Astonia 6+ – sedací sestava

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná