Aten Phantom S emulator PS4, PS3, Xbox One, Xbox 360 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Aten Phantom S emulator PS4, PS3, Xbox One, Xbox 360 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Aten Phantom S emulator PS4, PS3, Xbox One, Xbox 360 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Aten Phantom S emulator PS4, PS3, Xbox One, Xbox 360?

Aten Phantom S emulator PS4, PS3, Xbox One, Xbox 360 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Aten Phantom S emulator PS4, PS3, Xbox One, Xbox 360
Kde koupit:
obchody Aten Phantom S emulator PS4, PS3, Xbox One, Xbox 360
Kompletní specifikace:
popis Aten Phantom S emulator PS4, PS3, Xbox One, Xbox 360
Český návod:
návod Aten Phantom S emulator PS4, PS3, Xbox One, Xbox 360

PHANTOM-S efektivně zvyšuje rychlost zamíření v FPS střílecích hrách a poskytuje nejlepší FPS herní zážitky. Nejdou vám dobře FPS hry na herní konzoli? Máte pomalé reakce a nemůžete zamířit a vystřelit dostatečně rychle a přesně? PHANTOM-S je odpověď pro hráče, kteří jsou zklamáni nevýhodami nemotorně pomalých gamepadů. Je speciálně navržen tak, aby pomáhal hráči v FPS hrách na herních konzolích. Můžete opustit konvenční gamepad a tešit se na hladké ovládání, zvýšenou přesnost a nepřetržitou palbu z PC klávesnice a myši pro FPS hry na herních konzolích.
PHANTOM-S je vyvinut společností Aten a využívá technologii ACT (Agile Control Translator). Tato technologie umožňuje plynulé pohyby myši, rozšířené kontinuální střílení s vysokou přesností a rovnoměrný pohyb, které zlepšují ovládání hry…. více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná