AVACOM AV-MP nabíječka – neoriginální recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu AVACOM AV-MP nabíječka – neoriginální a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt AVACOM AV-MP nabíječka – neoriginální před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na AVACOM AV-MP nabíječka – neoriginální?

AV-MP univerzální nabíjecí souprava pro foto a video akumulátory – krabicové balení Nabíječka Li-Ion baterií pro digitální fotoaparáty a videokamery. Balení obsahuje tělo nabíječky, síťový adaptér a 12V autoadaptér do zapalovače. Redukci typu AVP vhodnou pro vaši baterii je zapotřebí zakoupit zvlášť! K této nabíječce „JE NUTNÉ!!!“ zakoupit vhodnou redukci (označení AVP), která „pasuje“ na baterii, jež budete nabíjet. K nabíječce AV-MP můžete zakoupit více redukcí. Tím tak nabíječka získává na univerzálnosti a dají se s ní nabíjet všechny Li-ion baterie do digitálních fotoaparátů a videokamer. *Pro více typů přístrojů všech značek, které používají Li-Ion, Li-Pol akumulátory. Redukce AVP lze v nabíječce libovolně vyměňovat. Ideální na cesty – jednou nabíječkou… více informací

AVACOM AV-MP nabíječka – neoriginální důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze AVACOM AV-MP nabíječka – neoriginální
Kde koupit:
obchody AVACOM AV-MP nabíječka – neoriginální
Kompletní specifikace:
popis AVACOM AV-MP nabíječka – neoriginální
Český návod:
návod AVACOM AV-MP nabíječka – neoriginální

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná