AxinTrading Sedací souprava AXIN 1 umělý ratan recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu AxinTrading Sedací souprava AXIN 1 umělý ratan a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt AxinTrading Sedací souprava AXIN 1 umělý ratan před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na AxinTrading Sedací souprava AXIN 1 umělý ratan?

Sedací souprava s kovovou konstrukcí a výpletem z umělého ratanu. Sedací souprava je vhodná pro venkovní použití v zahradách, pergolách či altánech, ale také v iteriéru. Souprava se skládá z pohovky, 2 křesel, stolku se skleněnou deskou a kompletní sady polstrování s potahem z voděodolné látky. Výrobce/Dovozce: Axin Trading s.r.o. Detaily: Materiál konstrukce je ocel, materiál výpletu je umělý ratan. Sedací souprava je vyplétána ručně. Velikost pohovky je 109x60x78 cm, nosnost pohovky je 200 kg Velikost křesla je 59x60x78 cm, nosnost křesla je 110 kg Výška sedu křesla je 42 cm. Velikost stolku se skleněnou deskou z temperovaného skla je 79x48x42 cm. Sklo stolku je temperované, takže se při rozbití rozpadne na malé kousíčky podobně jako sklo u automobilu, a nehrozí tak nebezpečí… více informací

AxinTrading Sedací souprava AXIN 1 umělý ratan důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze AxinTrading Sedací souprava AXIN 1 umělý ratan
Kde koupit:
obchody AxinTrading Sedací souprava AXIN 1 umělý ratan
Kompletní specifikace:
popis AxinTrading Sedací souprava AXIN 1 umělý ratan
Český návod:
návod AxinTrading Sedací souprava AXIN 1 umělý ratan

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná