Bachovy květové esence žárlivost u kočky 30ml recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Bachovy květové esence žárlivost u kočky 30ml a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Bachovy květové esence žárlivost u kočky 30ml před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Bachovy květové esence žárlivost u kočky 30ml?

Bachovy květové esence žárlivost u kočky 30ml důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Bachovy květové esence žárlivost u kočky 30ml
Kde koupit:
obchody Bachovy květové esence žárlivost u kočky 30ml
Kompletní specifikace:
popis Bachovy květové esence žárlivost u kočky 30ml
Český návod:
návod Bachovy květové esence žárlivost u kočky 30ml

ŽÁRLIVOST U KOČKY 30 ml směs ve skleněné lahvičce s kapátkem. Vyrobeno z originálních Bachových esencí. Vyrábí Pavla Kukalová, bachovy-esence.com, Písek.Uchovávejte dobře uzavřené. K okamžitému použití. Rodinné změny, přehodnocení žebříčku hodnost u členů rodiny, přistěhování nového partnera nebo nový pes či kočka v rodině – to vše může vyvolat u kočky dosud neprojevenou emoci – žárlivost. Nikdy však nezapomínejte, že kočka je velmi svobodné zvíře. Proto buďte pozorní a soudní v hodnocení jejího chování, řadu nepříjemností totiž přináší teritoriální chování kočky a její strach a úzkost. Směs obsahuje: Walnut – přechod k novému životu Star of Bethlehem – dramatická změna a zkušenost v životě kočky Heather – musí být ústředním bodem, což se změnilo Holly – k potlačení agresivity Hořec -… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná