BARCELONA luxusní zahradní houpačka recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu BARCELONA luxusní zahradní houpačka a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt BARCELONA luxusní zahradní houpačka před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na BARCELONA luxusní zahradní houpačka?

Zahradní houpačka BARCELONA Technické parametry: Velikost: 226x120x167 cm. Šířka lavice: 150 cm. Průměr trubek: 50 mm Hmotnost: 40 Kg Lůžková úprava. Masivní čalouněný podsedák. Zahradní třímístná houpací lavice. Sedák zavěšen na vinutých pružinách. Povrchová úprava je provedena komaxitovou barvou. Vhodná pro zahradní kryté plochy. Nevhodná pro použití ve vlhkém prostředí. Nosnost 300kg. Luxusní houpačka Barcelona vyniká svou neobyčejnou pevností a trvanlivostí. Tyto vlastnosti vyplývají z použitého materiálu a moderních technologií, na základě kterých je kovový nábytek vyráběn. Při výrobě je použit speciálně upravený ocelový materiál o průměru trubek 50 mm pro vysokou tuhost. Povrchová úprava nábytku je provedena komaxitovou barvou. Kovová konstrukce podsedáku a… více informací

BARCELONA luxusní zahradní houpačka důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze BARCELONA luxusní zahradní houpačka
Kde koupit:
obchody BARCELONA luxusní zahradní houpačka
Kompletní specifikace:
popis BARCELONA luxusní zahradní houpačka
Český návod:
návod BARCELONA luxusní zahradní houpačka

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná