Baterie Energizer Ultimate AA 4ks recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Baterie Energizer Ultimate AA 4ks a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Baterie Energizer Ultimate AA 4ks před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Baterie Energizer Ultimate AA 4ks?

Počet baterií v balení:4ksNapětí:1,5VTyp:lithiová baterieVelikost:AAKompatibilní označení:AA, LR6, LR06, MN 1500, size M Použití Lithiové baterie AA jsou vhodnou alternativou za běžné alkalické AA baterie. Lithiové baterie jsou výjimečné zejména v tom, že jsou vhodné pro použití v extrémních podmínkách. V praxi takové baterie oceníte všude tam, kde potřebujete napájet zařízení v nízkých, či vysokých teplotách, při kterých běžné baterie rychle ztrácí svou kapacitu. Mimo běžná zařízení jsou tedy například vhodné do fotopastí či jiných outdoorových zařízení. Lithiové AA baterie Energizer jsou vhodné pro jakékoliv zařízení napájené tužkovými bateriemi velikosti AA. Výdrž baterie je až 9x delší než běžné tužkové baterie. Baterie jsou vhodné pro použití v teplotách od -40°C do +60°C. Baterie… více informací

Baterie Energizer Ultimate AA 4ks důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Baterie Energizer Ultimate AA 4ks
Kde koupit:
obchody Baterie Energizer Ultimate AA 4ks
Kompletní specifikace:
popis Baterie Energizer Ultimate AA 4ks
Český návod:
návod Baterie Energizer Ultimate AA 4ks

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná