Baterie Energizer Ultimate Lithium AAA 4ks recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Baterie Energizer Ultimate Lithium AAA 4ks a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Baterie Energizer Ultimate Lithium AAA 4ks před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Baterie Energizer Ultimate Lithium AAA 4ks?

Balení: 4ks/blistr Napětí: 1.5 V Typ: FR03/AAA Provedení: Lithium Kapacita: 1250 mAh Baterie určené k nejnáročnějším provozům, která má velmi pomalé samovybíjení (výdrž až 10 let) a podle výrobce vydrží v fotoaparátu až 7x déle než ostatní baterie. baterie AAA s nejdelší vydrží v hi-tech přístrojích na světě vydrží až 7x déle v digitálních fotoaparátech (ve srovnání s alkalickou baterií, záleží také na typu fotoaparátu) doba skladovatelnosti 15 let až o 33% lehčí než alkalická baterie AAA vydrží ve fotoaparátech až 600 obrázků (zaleží na typu fotoaparátu) funguje výborně v extrémních teplotách (od -40°C do +60°C) vydrží až o 3,5 hodiny déle v CD přehrávači než bežná nejlepší alkalická baterie vydrží až 12 hodin v CD přehrávači … více informací

Baterie Energizer Ultimate Lithium AAA 4ks důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Baterie Energizer Ultimate Lithium AAA 4ks
Kde koupit:
obchody Baterie Energizer Ultimate Lithium AAA 4ks
Kompletní specifikace:
popis Baterie Energizer Ultimate Lithium AAA 4ks
Český návod:
návod Baterie Energizer Ultimate Lithium AAA 4ks

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná