Baterie GP Supercell AAA/LR03 1ks recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Baterie GP Supercell AAA/LR03 1ks a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Baterie GP Supercell AAA/LR03 1ks před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Baterie GP Supercell AAA/LR03 1ks?

Cena vedena za 1 kus baterie. Baterie GP Supercell R03 (AAA, mikrotužka) jsou nenabíjecí zink uhlíkové baterie. Tyto baterie jsou balené ve fólii (shrinku). Nejčastěji používají do přístrojů s nízkým odběrem, jako například dálkové ovladače, hodiny, svítilny, hračky. Společnost Top Battery je autorizovaným prodejcem GP Batteries (baterie, nabíječky baterií, svítilny a další sortiment). Parametry – nejekonomičtějším a tradičním zdrojem elektrické energie vhodným pro energeticky nenáročná zařízení – použití v přístrojích s malým dlouhodobým odběrem proudu jako např.: dálkové ovladače, hodiny, budíky, kalkulátory – doba skladování je až 3 roky – pracovní teplota -20 °C až +40 °C Ochrana životního prostředí Recyklujeme 🙂 Recyklujte s námi. Tonery, drobný elektroodpad a baterie… více informací

Baterie GP Supercell AAA/LR03 1ks důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Baterie GP Supercell AAA/LR03 1ks
Kde koupit:
obchody Baterie GP Supercell AAA/LR03 1ks
Kompletní specifikace:
popis Baterie GP Supercell AAA/LR03 1ks
Český návod:
návod Baterie GP Supercell AAA/LR03 1ks

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná