Baterie Sanyo Eneloop AAA 1ks HR 4UTGA-1BP recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Baterie Sanyo Eneloop AAA 1ks HR 4UTGA-1BP a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Baterie Sanyo Eneloop AAA 1ks HR 4UTGA-1BP před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Baterie Sanyo Eneloop AAA 1ks HR 4UTGA-1BP?

AAA mikrotužkové akumulátory SANYO ENELOOP HR-4UTGB. Nově s 1800 dobíjecími cykly uvedená cena je za 1 ks prodávají se nabité! udrží 70 % kapacity po 5 letech skladování typická kapacita cca 800 mAh napětí: 1,2 V počet cyklů nabití až 1800x spolehlivě fungují i při teplotě -20°C akumulátory nejsou baleny v žádnem blisteru a proto jsou za výhodnější cenu O technologii ENELOOP Špičkové tužkové přednabité NiMH akumulátory Sanyo Eneloop s velmi nízkým samovybíjením. I po 5ti letech od nabití si zachovávají až 70% energie (po 1 roce skladování až 90% energie). Jsou tak zvláště vhodné do zařízení, která používáte jen občas. Už nikdy se vám nestane, že měsíc po nabití budou baterie vybité! Díky velmi nízkému vnitřnímu odporu dokáží tyto přednabité baterie trvale… více informací

Baterie Sanyo Eneloop AAA 1ks HR 4UTGA-1BP důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Baterie Sanyo Eneloop AAA 1ks HR 4UTGA-1BP
Kde koupit:
obchody Baterie Sanyo Eneloop AAA 1ks HR 4UTGA-1BP
Kompletní specifikace:
popis Baterie Sanyo Eneloop AAA 1ks HR 4UTGA-1BP
Český návod:
návod Baterie Sanyo Eneloop AAA 1ks HR 4UTGA-1BP

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná