BeanBag duo scarlet rose black recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu BeanBag duo scarlet rose black a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt BeanBag duo scarlet rose black před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na BeanBag duo scarlet rose black?

Sedací vak duo SCARLET ROSE – BLACK je novou alternativou odpočinku a relaxace vhodnou pro malé i dospělé. Jak je již patrno z názvu duo znamená dvojitý a nabízí tak možnost měnit barvu vaku dle libosti a nálady. Stačí jenom otočit stranu sedacího vaku. Vak je opatřen odepínacími popruhy s nimiž můžete na několik způsobu přizpůsobit jeho tvar jak pro ležení tak i sezení. Je vyroben z odolného a na údržbu nenáročného nylonového materiálu se speciálním antialergickým povrchem. Vyplněn je malými polystyrenovými kuličkami vysoké hustoty, které tak výborně drží svůj tvar a neubývají na objemu. Vnitřní náplň je chráněna systémem trojího zapínání. Zamezí se tak samovolnému vysypání a zároveň slouží k bezpečnosti před samovolným rozepnutím při užívání dětmi. Systém je složen 2x zapínání zipem a 1x… více informací

BeanBag duo scarlet rose black důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze BeanBag duo scarlet rose black
Kde koupit:
obchody BeanBag duo scarlet rose black
Kompletní specifikace:
popis BeanBag duo scarlet rose black
Český návod:
návod BeanBag duo scarlet rose black

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná