BeanBag Triangle 2 s popruhy recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu BeanBag Triangle 2 s popruhy a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt BeanBag Triangle 2 s popruhy před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na BeanBag Triangle 2 s popruhy?

Designový sedací vak BEANBAG 189 x 140 cm s popruhy Triangle 2 Sedací pytel umožňuje mnoho možností ležení i sezení, které si vytvoříte pomocí odepnutí či připnutí popruhů. Vak je vyroben z PVC Nylonu s odolností vůči namáhání. Vak je vyroben z odolného a lehce omyvatelného nylonového materiálu se speciálním antialergickým povrchem. Obě strany pytle jsou potištěné designovým motivem. Polystyrenová náplň vysoké hustoty výborně drží svůj tvar a neubývá na objemu. Sedací vaky mají systém trojího zapínání, tudíž není možné samovolně vysypat náplň vaku a zároveň slouží k bezpečnosti dětí před samovolným rozepnutím. Jedná se o důmyslné zpracování : 2x zapínaní zipem a 1x zapínání pomocí suchého zipu. Důraz klademe na kvalitní dvojité prošívání sedacího pytle. Sedací vak BEANBAG 189 x 140 cm je… více informací

BeanBag Triangle 2 s popruhy důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze BeanBag Triangle 2 s popruhy
Kde koupit:
obchody BeanBag Triangle 2 s popruhy
Kompletní specifikace:
popis BeanBag Triangle 2 s popruhy
Český návod:
návod BeanBag Triangle 2 s popruhy

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná