Beaphar CARE+ Králík 1,5 kg recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Beaphar CARE+ Králík 1,5 kg a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Beaphar CARE+ Králík 1,5 kg před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Beaphar CARE+ Králík 1,5 kg?

Beaphar CARE+ Králík 1,5 kg důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Beaphar CARE+ Králík 1,5 kg
Kde koupit:
obchody Beaphar CARE+ Králík 1,5 kg
Kompletní specifikace:
popis Beaphar CARE+ Králík 1,5 kg
Český návod:
návod Beaphar CARE+ Králík 1,5 kg

Druh krmiva: základní krmivo
Určení krmiva: králík

Kompletní superprémiové krmivo pro králíky.
Care+ Rabbit je velice chutné super prémiové krmivo, které bylo vyvinuto ve spolupráci s chovateli, veterináři a odborníky na výživu. Je to 100% extrudované krmivo, tedy každá peleta má stejné složení (vše v jednom). Díky tomu máte jistotu že Váš králík má vše co potřebuje, protože je eliminován možnost vybírání částí potravy.
Krmný návod: protože je krmivo velice chutné, Váš králík jej bude opravdu milovat. Přesto je nutné přecházet na nové krmivo postupně. Proto v prvních dnech smíchejte Care+ se starým krmivem, dávku postupně zvyšujte, až zcela přejdete na nové krmivo. Doporučená dávka pro zakrslého králíka je cca 60 g, pro králíky Dutch Lop-ear cca 85 g, pro králíky Rex cca 115 g,… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná