Benibachi Black Soil Normal 5 kg recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Benibachi Black Soil Normal 5 kg a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Benibachi Black Soil Normal 5 kg před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Benibachi Black Soil Normal 5 kg?

Benibachi Black Soil Normal 5 kg důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Benibachi Black Soil Normal 5 kg
Kde koupit:
obchody Benibachi Black Soil Normal 5 kg
Kompletní specifikace:
popis Benibachi Black Soil Normal 5 kg
Český návod:
návod Benibachi Black Soil Normal 5 kg

Japonský substrát pro krevety vysoké kvality vyvinutý společností Benibachi s dlouhou tradicí, nabízí konstantní a konzistentní kvalitu.
Black soil je substrát pro CRS krevety absolutně špičkové kvality. Poskytuje optimální životní podmínky pro nejnáročnější krevety. Jedinečné vlastnosti tohoto substrátu značně usnadňují péči o krevetárium a udržují vodu mírně kyselou s pH 6 + – 0,5. Vytváří příznivé podmínky pro život a reprodukci krevet Caridina. Absorbuje znečišťující látky, dusičnany a fosfáty v nově zřízeném akváriu, takže voda se vyčistí už během jednoho dne. BENIBACHI Black soil obsahuje speciální sadu přísad a minerálních látek, čímž významně zlepšuje zdravotní stav krevet a snižuje úmrtnost v důsledku neúspěšného svlékání. Pozitivní vliv na kondici krevet je patrný téměř okamžitě…. více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná