BENKO dřevěné brikety 1100 Kg recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu BENKO dřevěné brikety 1100 Kg a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt BENKO dřevěné brikety 1100 Kg před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na BENKO dřevěné brikety 1100 Kg?

Benko brikety je ekologický výrobek vyráběný výhradně z tvrdých listnatých dřevin bez jakýchkoliv příměsí a pojidel. Jsou lisovány pod vysokým tlakem a proto vyniká velmi příznivou výhřevností 17,42 MJ/kg. Je vyráběna ve tvaru: váleček – baleno v plastovém pytli po 25 kg Hoření dřevěných briket je neutrální proces – uvolněný oxid uhličitý je při spalování opět využíván rostoucími rostlinami. Hlavní zásady bezpečné manipulace s Benko – briketou skladovat v suchu, nevystavovat balené dřevěné brikety přímému slunečnímu záření zapalovat pomocí třísek, nebo podpalovače z dřevité vlny topeniště plníme do poloviny – dřevěné brikety při hoření nabývají na objemu !!! zbylý popel, což je asi 1%, můžeme použít jako zahradní hnojivo … více informací

BENKO dřevěné brikety 1100 Kg důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze BENKO dřevěné brikety 1100 Kg
Kde koupit:
obchody BENKO dřevěné brikety 1100 Kg
Kompletní specifikace:
popis BENKO dřevěné brikety 1100 Kg
Český návod:
návod BENKO dřevěné brikety 1100 Kg

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná