Berenica gel kaštanový 450ml Herbacos recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Berenica gel kaštanový 450ml Herbacos a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Berenica gel kaštanový 450ml Herbacos před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Berenica gel kaštanový 450ml Herbacos?

Berenica gel kaštanový 450ml Herbacos důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Berenica gel kaštanový 450ml Herbacos
Kde koupit:
obchody Berenica gel kaštanový 450ml Herbacos
Kompletní specifikace:
popis Berenica gel kaštanový 450ml Herbacos
Český návod:
návod Berenica gel kaštanový 450ml Herbacos

Kaštanový gel
Gel k zevnímu ošetření svalů, kloubů, šlach, vazů a měkkých tkání velkých zvířat, zejména koní. Je použitelný i pro psy. Používá se na masáže otoků vzniklých úrazem nebo nadměrnou zátěží.
Kaštan koňský (jírovec maďal)
V Evropě je tak pro velkou účinnost jeho plodů používán při chronické žilní nedostatečnosti (CVI). Tato choroba se projevuje otokem nohou, křečovými žílami, bolestmi nohou, svěděním a kožními vředy. Nasazení v rámci chronické žilní nedostatečnosti však není jediné. Vhodně je nasazován také při benigní hypertrofii prostaty nebo při zvětšené prostatě, poruchách močového měchýře a inkontinenci. Lidová medicína určuje jeho nasazení rovněž při otocích, modřinách, kašli, průjmu, horečce, závratích, plicních edémech, při zánětu a onemocněních žlučníku a žlučových cest,… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná