BerlingerHaus BH-1226 Burgundy Metallic line 15 ks recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu BerlingerHaus BH-1226 Burgundy Metallic line 15 ks a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt BerlingerHaus BH-1226 Burgundy Metallic line 15 ks před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na BerlingerHaus BH-1226 Burgundy Metallic line 15 ks?

Magicky červené nádobí z řady Metallic Line si vás získá nejen luxusním designem, ale i skvělými technickými vlastnostmi, které posunou vaše vaření na nový level. Nepřilnavý mramorový povrch je ideální pro zdravé vaření s minimálním použitím oleje. Perfektně tvarované soft-touch rukojeti zůstávají díky izolačním prvkům vždy chladné a manipulace je tedy snadná a bezpečná. Součástí je i kuchyňské náčiní v identickém metalickém designu. Rozmanitá sada nádobí obsahuje 4 hrnce a 2 pánve pro všestranné každodenní použití. Sada nádobí s mramorovým povrchem 15 ks Burgundy Metallic Line BERLINGERHAUS BH-1226 – materiál: kovaný hliník s mramorovým povrchem barva: červená burgundy, metalická 3 vrstvý nepřilnavý mramorový povrch ergonomické měkčené rukojeti TURBO indukční dna … více informací

BerlingerHaus BH-1226 Burgundy Metallic line 15 ks důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze BerlingerHaus BH-1226 Burgundy Metallic line 15 ks
Kde koupit:
obchody BerlingerHaus BH-1226 Burgundy Metallic line 15 ks
Kompletní specifikace:
popis BerlingerHaus BH-1226 Burgundy Metallic line 15 ks
Český návod:
návod BerlingerHaus BH-1226 Burgundy Metallic line 15 ks

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná