Bestway Vodní skluzavka pro 2 osoby 549 cm recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Bestway Vodní skluzavka pro 2 osoby 549 cm a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Bestway Vodní skluzavka pro 2 osoby 549 cm před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Bestway Vodní skluzavka pro 2 osoby 549 cm?

Zábava v zahradním trávníku v horkých letních dnech může být ještě atraktivnější. Vodní skluzavka SPEED s fontánou nejen garantuje spoustu radosti, ale také tučnou dávku zdravých outdoorových aktivit. Vyrobeno z hladkého a pružného materiálu, je odolné proti poškození, takže jej můžete použít na jakémkoliv druhu trávníku nebo měkké půdy. Možnost napájení přímo ze zahradní hadice zvyšuje atraktivitu a zaručuje bezpečnou a hladkou jízdu. Díky dodávce vody se snižuje tření, což umožňuje rychlejší posunování a poskytuje ještě větší zábavu. Na začátku je malá rampa s vodou, což Vám umožní dosáhnout ještě vyšší rychlosti. Hlavní skluzavka je dlouhá více než 5 metrů a je vybavena také postřikovači vody, aby se zabránilo zastavení při sjíždění. Zásobník bazénu na konci umožňuje příjemné a radostné… více informací

Bestway Vodní skluzavka pro 2 osoby 549 cm důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Bestway Vodní skluzavka pro 2 osoby 549 cm
Kde koupit:
obchody Bestway Vodní skluzavka pro 2 osoby 549 cm
Kompletní specifikace:
popis Bestway Vodní skluzavka pro 2 osoby 549 cm
Český návod:
návod Bestway Vodní skluzavka pro 2 osoby 549 cm

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná