BFHM Rám na puzzle Euroclip 70×50 cm (plexisklo) recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu BFHM Rám na puzzle Euroclip 70×50 cm (plexisklo) a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt BFHM Rám na puzzle Euroclip 70×50 cm (plexisklo) před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na BFHM Rám na puzzle Euroclip 70×50 cm (plexisklo)?

Kliprám s krycí vrstvou z plexiskla pro snadné zarámování Vašeho puzzle a jednoduchou výměnu motivu, který lze zavěsit na výšku i na šířku. Zadní desku kliprámu lze použít rovnou jako podložku na skládání puzzle a nedokončené puzzle na ní po zaklipování uchovávat. Rám se skládá z plexi skla o síle 1 mm se zabroušenými hranami a základní desky, která je na zadní straně opatřena dvěma úchyty na zavěšení na stěnu (na delší i kratší straně pro zavěšení na výšku nebo na šířku). Součástí výrobku je 10 kovových sponek, kterými se uchytí plexisklo k podložce. Plexisklo je chráněno snadno odstranitelnou krycí folií.RÁM NA PUZZLE 70 x 50 cm JE VHODNÝ NAPŘ. PRO:- puzzle EDUCA 1000 dílků (68 x 48 cm)- puzzle TREFL a ZDEKO 1000 dílků (68 x 48 cm)- puzzle HEYE 1000 dílků (68 x 48 cm)- puzzle CASTORLAND… více informací

BFHM Rám na puzzle Euroclip 70×50 cm (plexisklo) důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze BFHM Rám na puzzle Euroclip 70×50 cm (plexisklo)
Kde koupit:
obchody BFHM Rám na puzzle Euroclip 70×50 cm (plexisklo)
Kompletní specifikace:
popis BFHM Rám na puzzle Euroclip 70×50 cm (plexisklo)
Český návod:
návod BFHM Rám na puzzle Euroclip 70×50 cm (plexisklo)

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná