BFHM Rám na puzzle Euroclip 85x60cm (plexisklo) recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu BFHM Rám na puzzle Euroclip 85x60cm (plexisklo) a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt BFHM Rám na puzzle Euroclip 85x60cm (plexisklo) před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na BFHM Rám na puzzle Euroclip 85x60cm (plexisklo)?

Kliprám pro snadné a rychlé zarámování Vašeho puzzle, fotografie nebo plakátu. Zavěsit lze na výšku i na šířku. Díky esteticky čistému bezrámovému provedení a neutrálnímu vzhledu jej lze aplikovat na stěnu jakéhokoliv interiéru, aniž by narušil jeho styl. Rám se skládá z plexi skla o síle 1 mm se zabroušenými hranami a základní desky, která je na zadní straně opatřena třemi úchyty na zavěšení na stěnu. Úchyty jsou umístěny na delší i kratší straně rámu pro možnost zavěšení na výšku nebo na šířku. Součástí výrobku jsou kovové sponky, kterými se uchytí plexisklo k podložce. Velikost rámu přibližně odpovídá standardnímu formátu A1 (84,1 × 59,4cm). Plexisklo je chráněno snadno odstranitelnou krycí folií zpravidla z obou stran. Zadní desku kliprámu lze použít rovnou jako podložku na skládání… více informací

BFHM Rám na puzzle Euroclip 85x60cm (plexisklo) důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze BFHM Rám na puzzle Euroclip 85x60cm (plexisklo)
Kde koupit:
obchody BFHM Rám na puzzle Euroclip 85x60cm (plexisklo)
Kompletní specifikace:
popis BFHM Rám na puzzle Euroclip 85x60cm (plexisklo)
Český návod:
návod BFHM Rám na puzzle Euroclip 85x60cm (plexisklo)

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná