BIOCOMPO Kompostér 500 L zelený recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu BIOCOMPO Kompostér 500 L zelený a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt BIOCOMPO Kompostér 500 L zelený před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na BIOCOMPO Kompostér 500 L zelený?

!!!!! DOPRAVA ZDARMA !!!!! DOPRAVA ZDARMA !!!!! U tohoto kompostéru Vám nabízíme doručení na vaší adresu po ČR zdarma – při platbě předem na účet, při dobírce je cena za doručení 40 Kč. Libovolné množství + včetně dalšího zboží z eshopu. Kompostér 500 L BIOCOMPO Rozměry: výška 101,8cm a šířka 101,8cm x 84,4cm, objem 500 litrů, síla stěny plastu 3mm Barva: zelená Kompostovací zařízení pro rychlokomposty v zahradě. Vhodný pro střední zahrady. Sestaven ze 4 dílů, s velkým odklápěcím otvorem pro odběr kompostu. Boční stěny se spojují velmi snadno pomocí svorek. Odběr kompostu je umožněn odklápěcími otvory u dna kompostéru, alternativní možností je vyjmout jednoduchou manipulací jednotlivé díly. Je stabilní, z recyklovatelného silného materiálu odolného proti povětrnostním vlivům a… více informací

BIOCOMPO Kompostér 500 L zelený důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze BIOCOMPO Kompostér 500 L zelený
Kde koupit:
obchody BIOCOMPO Kompostér 500 L zelený
Kompletní specifikace:
popis BIOCOMPO Kompostér 500 L zelený
Český návod:
návod BIOCOMPO Kompostér 500 L zelený

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná