Bistro stolek se skleněnou deskou a 2 židle z polyratanu KK-2345 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Bistro stolek se skleněnou deskou a 2 židle z polyratanu KK-2345 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Bistro stolek se skleněnou deskou a 2 židle z polyratanu KK-2345 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Bistro stolek se skleněnou deskou a 2 židle z polyratanu KK-2345?

Užijte si pohodové chvíle na terase nebo balkóně u oblíbeného šálku čaje či kávy. Tento lehký, ale přesto vysoce stabilní bistro stolek má skleněnou desku s otvorem na slunečník. Ocelový rám stolku je lakovaný, nohy jsou opatřeny protiskluzovým materiálem. Židle doplňující set mají výplet z polyratanu a nabízejí vysoký komfort při sezení. Použité materiály jsou velmi odolné vůči nepříznivému počasí, nevyžadují údržbu ani speciální čisticí prostředky. Technické údaje: Stůl: Materiál: ocel a sklo Průměr: Ø 60 cm Výška: asi 72 cm Hmotnost: cca 5 kg S otvorem na slunečník Barva rámu: hnědá Židle: Materiál: ratan a ocel Rám Ø: 24 mm Rattan Ø: 2 mm Barva rámu: hnědá Ratanová barva: tmavě hnědá Rozměry sedadla 42×38 cm Rozměry Stolička V… více informací

Bistro stolek se skleněnou deskou a 2 židle z polyratanu KK-2345 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Bistro stolek se skleněnou deskou a 2 židle z polyratanu KK-2345
Kde koupit:
obchody Bistro stolek se skleněnou deskou a 2 židle z polyratanu KK-2345
Kompletní specifikace:
popis Bistro stolek se skleněnou deskou a 2 židle z polyratanu KK-2345
Český návod:
návod Bistro stolek se skleněnou deskou a 2 židle z polyratanu KK-2345

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná