Bodylab Shaker bottle transparentní/černá 600 ml recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Bodylab Shaker bottle transparentní/černá 600 ml a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Bodylab Shaker bottle transparentní/černá 600 ml před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Bodylab Shaker bottle transparentní/černá 600 ml?

Bodylab Shaker Bottle – bytelný shaker bez BPA Bodylab Shaker Bottle dokáže pojmout až 700 ml tekutiny (600 ml, chcete-li obsah šejkovat) a je vyroben z plastu zcela bez škodlivých BPA a DEHP. Shakery jsou k dostání ve dvou krásných barvách, tmavě růžová a klasická černá. Shaker je vyroben v Evropě pod přísným dohledem, v rámci všech norem a s důrazem na kvalitu. Shaker si poradí s tekutinou o teplotě 100 – 120 °C, zvládá i mráz, myčku nádobí nebo mikrovlnku. Shaker je naprosto ideální, pokud si přejete vaše potréninkové proteinové nápoje zcela bez hrudek, anebo zkrátka potřebujete větší objem pro popíjení vody či BCAA během vašeho tréninku. Bodylab Shaker Bottle v bodech: bez BPA a DEHP objem: 600 ml, možnost až 700 ml s mřížkou pro účinné rozmíchání prášků … více informací

Bodylab Shaker bottle transparentní/černá 600 ml důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Bodylab Shaker bottle transparentní/černá 600 ml
Kde koupit:
obchody Bodylab Shaker bottle transparentní/černá 600 ml
Kompletní specifikace:
popis Bodylab Shaker bottle transparentní/černá 600 ml
Český návod:
návod Bodylab Shaker bottle transparentní/černá 600 ml

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná