Bog Fran TIFFANY, horní skříňka G15, bílá recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Bog Fran TIFFANY, horní skříňka G15, bílá a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Bog Fran TIFFANY, horní skříňka G15, bílá před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Bog Fran TIFFANY, horní skříňka G15, bílá?

TIFFANY – horní skříňka G15 Barva: korpus – bílá Rozměry (šxhxv): 15 x 28 x 72 cm Souhrnné informace ke kuchyni TIFFANY: Korpus je vyrobený z lamina o tloušťce 16 mm, ABS hrana 0,5 mm. Pracovní desky pro korpusy dolních skříněk jsou vyrobeny z lamina o tloušťce 28 mm. Vnitřní poličky jsou vyrobeny z lamina o tloušťce 16 mm. Přední plochy dvířek a zásuvek jsou vyrobeny z MDF o tloušťce 16 mm a potaženy PVC fólií. Závěsy průměr 35 mm jsou regulovatelné ve třech osách. Úchytky jsou kovové. Nohy jsou plastové a výškově nastavitelné. Systém tichého dovírání dveří a zásuvek ve standardu. Temperované sklo předních ploch. Dodává se v demontu. Záruka 24 měsíců. … více informací

Bog Fran TIFFANY, horní skříňka G15, bílá důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Bog Fran TIFFANY, horní skříňka G15, bílá
Kde koupit:
obchody Bog Fran TIFFANY, horní skříňka G15, bílá
Kompletní specifikace:
popis Bog Fran TIFFANY, horní skříňka G15, bílá
Český návod:
návod Bog Fran TIFFANY, horní skříňka G15, bílá

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná