BORNIACK Udírna Borniak UW – 150 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu BORNIACK Udírna Borniak UW – 150 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt BORNIACK Udírna Borniak UW – 150 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na BORNIACK Udírna Borniak UW – 150?

Udírna BORNIAK UWD-150 digitální – elektronické ovládání , objem 150l a provedení udící komory z nerezu a vnějšího pláště z pozinkovaného Al plechu s povrchovou úpravou (Alucynk). Udírna BORNIAK to znamená snadnost obsluhy a efektivitu procesu uzení. Z udírny Borniak získáte ty nejluxusnější sýry, ryby a uzeniny, všechny s podmanivým aroma a neopakovatelnou chutí. Všechny klíčové procesy uzení probíhají zcela automaticky, vývin kouře je zajištěn automatickým generátorem kouře se zásobníkem udící štěpky. Jak známo, správné spalování dřeva je tím, co rozhoduje o úspěchu uzení. Spalování dřevěné štěpky je zcela zautomatizováno a probíhá za specifické teploty bez plamene, kdy je dosaženo optimálních podmínek pro uzení a získání dokonalého kouřového aroma. Tato automatická udírna je pro každého… více informací

BORNIACK Udírna Borniak UW – 150 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze BORNIACK Udírna Borniak UW – 150
Kde koupit:
obchody BORNIACK Udírna Borniak UW – 150
Kompletní specifikace:
popis BORNIACK Udírna Borniak UW – 150
Český návod:
návod BORNIACK Udírna Borniak UW – 150

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná