Bosch 238 L-BOXX velikost III kufr na nářadí Professional recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Bosch 238 L-BOXX velikost III kufr na nářadí Professional a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Bosch 238 L-BOXX velikost III kufr na nářadí Professional před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Bosch 238 L-BOXX velikost III kufr na nářadí Professional?

Bosch L-BOXX 238 – velikost III – Top box pro profesionály Výhody pro uživatele: Rychle naložit, bezpečně jet: Pasuje perfektně a bez adaptéru k systému vestaveb do vozidel SORTIMO s osvědčením TÜV. Extrémně robustní: nárazuvzdorný, chráněný proti stříkající vodě, víko zatižitelné až do 100 kg, zatížení na BOXX až 25 kg. Individuálně přizpůsobitelný: s flexibilními vložkami na míru pro nářadí, příslušenství a spotřební materiál. Přeprava se systémem: vzájemné spojení a oddělení více BOXXů patentovaným nacvakávacím spojením. jednoduchý skládací mechanismus pro možnost stohování. pevnost a odolnost testována náročnými crash testy. rukojeť na víku i na přední straně. Technické parametry: Provedeno z materiálu: ABS Hmotnost: 2,8 kg Vnější rozměry: Šířka: 442 mm… více informací

Bosch 238 L-BOXX velikost III kufr na nářadí Professional důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Bosch 238 L-BOXX velikost III kufr na nářadí Professional
Kde koupit:
obchody Bosch 238 L-BOXX velikost III kufr na nářadí Professional
Kompletní specifikace:
popis Bosch 238 L-BOXX velikost III kufr na nářadí Professional
Český návod:
návod Bosch 238 L-BOXX velikost III kufr na nářadí Professional

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná