Bresser Erudit Basic Bino 40x-400x recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Bresser Erudit Basic Bino 40x-400x a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Bresser Erudit Basic Bino 40x-400x před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Bresser Erudit Basic Bino 40x-400x?

Erudit DLX je binokulární prosvětlovací mikroskop s kvalitní celoskleněnou optikou, čtyřmi DIN objektivy, Abbe kondenzorem a dvoustupňovým ostřením. Je vhodný jako studentský nebo laboratorní mikroskop. Vlastnosti: Mikroskop má odnímatelnou o 360° otočnou binokulární hlavici s tubusem pro okuláry o průměru 23mm pár širokoúhlých okulárů WF-10x tři výměnné achromatické objektivy DIN 4x/10x/40x v otočném zásobníku. Celkový rozsah zvětšení je 40x-400x. Mikroskop má velmi kvalitní optiku a dává jasný a ostrý obraz. Mikroskop má spodní osvětlení LED diodou s bílým světlem. Intenzitu světelného zdroje lze plynule měnit potenciometrem na boční straně mikroskopu. Pracovní stolek je pevný a je vybavený křížovým posuvným systémem s noniem pro přesnější posuv preparátu ve dvou navzájem kolmých osách…. více informací

Bresser Erudit Basic Bino 40x-400x důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Bresser Erudit Basic Bino 40x-400x
Kde koupit:
obchody Bresser Erudit Basic Bino 40x-400x
Kompletní specifikace:
popis Bresser Erudit Basic Bino 40x-400x
Český návod:
návod Bresser Erudit Basic Bino 40x-400x

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná