Bresser Erudit Basic ICD 20x-40x recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Bresser Erudit Basic ICD 20x-40x a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Bresser Erudit Basic ICD 20x-40x před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Bresser Erudit Basic ICD 20x-40x?

Mikroskop Erudit ICD LED je určený pro pozorování povrchů v odraženém světle a při použití spodního osvětlení jej lze použít také k prohlížení tenkých preparátů v procházecím světle. Je vhodný jako školní nebo studentský mikroskop, pro biology, k pozorování přírodnin, minerálů, ale i pro kovorytce nebo sběratele známek, či miniatur, pro kontrolu výrobků. Mikroskop je ideální také pro děti, které zajímá pozorovat povrchy všech možných vzorků bez nutnosti jejich speciální přípravy. Díky napájení pomocí baterií lze mikroskop používat bez závislosti na elektrické přípojce. Mikroskop je dodávaný ve vypolstrovaném transportním kufříku a lze jej tedy snadno vzít s sebou i do terénu. Popis mikroskopu: Mikroskop má binokulární hlavici s možností nastavení vzdálenosti okulárů podle mezioční… více informací

Bresser Erudit Basic ICD 20x-40x důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Bresser Erudit Basic ICD 20x-40x
Kde koupit:
obchody Bresser Erudit Basic ICD 20x-40x
Kompletní specifikace:
popis Bresser Erudit Basic ICD 20x-40x
Český návod:
návod Bresser Erudit Basic ICD 20x-40x

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná