Brit Care Grain-free Puppy Salmon & Potato 12 kg recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Brit Care Grain-free Puppy Salmon & Potato 12 kg a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Brit Care Grain-free Puppy Salmon & Potato 12 kg před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Brit Care Grain-free Puppy Salmon & Potato 12 kg?

Brit Care Grain-free Puppy Salmon & Potato 12 kg důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Brit Care Grain-free Puppy Salmon & Potato 12 kg
Kde koupit:
obchody Brit Care Grain-free Puppy Salmon & Potato 12 kg
Kompletní specifikace:
popis Brit Care Grain-free Puppy Salmon & Potato 12 kg
Český návod:
návod Brit Care Grain-free Puppy Salmon & Potato 12 kg

Brit Care, super prémiové krmivo pro štěňata všech plemen. Bylo vyvinuto za účelem ochrany organismu před negativními vlivy prostředí. Pro výrobu krmiv Brit Care pečlivě vybíráme ingredience vysoké kvality jako je jehněčí, losos, sleď, zvěřina, kachní a králičí maso. Výběr surovin zajišťuje vysokou stravitelnost krmiva a snižuje riziko výskytu potravních intolerancí. Receptury Brit Care obsahují funkční složky na podporu imunitního systému, celkové kondice a prevenci závažných onemocnění.

Dlouhodobé používání určitých typů proteinů ve výživě psů způsobilo nárůst potravních alergií. Jedná se zejména o obiloviny: pšenici, kukuřici a sóju a běžné typy masa jako je kuřecí, hovězí a vepřové. Vyloučením typických alergenů z výživy šetříte organismus vašeho psa a snižujete riziko výskytu… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná