BRW ACADEMICA WIE/66 Dub sonoma recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu BRW ACADEMICA WIE/66 Dub sonoma a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt BRW ACADEMICA WIE/66 Dub sonoma před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na BRW ACADEMICA WIE/66 Dub sonoma?

Praktický závěsný věšákový panel Academica je v barvě dub Sonoma. Věšák se perfektně hodí pro sestavení předsíňové stěny v duchu kolekce Academica, a to spolu se zrcadlem LUS/50, skříňkou KOM1D1S a skříňkou KOM1S/66. Použitý materiál je dvěrotříska a fólie finish. Snadná montáž a lehké věšení. Kolekce Academica vytvořená v přírodním odstínu dub Sonoma je určena pro zákazníky, kteří oceňují minimalismus a jednoduché formy. Díky bezúchytkovému otvírání jsou všechny přední části zbaveny nežádoucích ozdob a tím je zdůrazněna kresba dřeva. Prvky kolekce různých rozměrů umožňují lehce, moderně a variabilně zařídit obývací pokoj, jídelnu, domácí kancelář, studentský pokoj nebo předsíň. … více informací

BRW ACADEMICA WIE/66 Dub sonoma důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze BRW ACADEMICA WIE/66 Dub sonoma
Kde koupit:
obchody BRW ACADEMICA WIE/66 Dub sonoma
Kompletní specifikace:
popis BRW ACADEMICA WIE/66 Dub sonoma
Český návod:
návod BRW ACADEMICA WIE/66 Dub sonoma

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná