BRW Junona Line, G2D/60/57, wenge/dub sonoma recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu BRW Junona Line, G2D/60/57, wenge/dub sonoma a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt BRW Junona Line, G2D/60/57, wenge/dub sonoma před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na BRW Junona Line, G2D/60/57, wenge/dub sonoma?

Někdo má rád to, jiný zase tohle. Ovšem pro milovníky čistoty a pořádku máme malé překvapení. Kuchyňská skříňka Junona Line G2D/60/57 je krásně prostorná. Své místo zde najde nádobí, potraviny i narozeninové svíčky na dort. Skříňka je jednoduchá a minimalistická, takže dokonale zapadne do každé domácnosti. Rozměry: (š x v x h) 60 x 57 x 30 cm materiál LTD tloušťky 15 mm Barva: korpus: wenge dvířka: dub Sonoma Junona Line je systém funkčních kuchyňských skříněk, který nabízí jak klasické kuchyňské skříňky, tak i potravinovou skříň, šuplíkové skříňky a rohové skříňky. Komplet tvoří 19 prvků ve čtyřech barevných variantách. Nabídku doplňuje podsvícená skleněná polička. Součástí každé skříňky je korpus, dvířka, úchyty a u spodních skříněk také pracovní deska. … více informací

BRW Junona Line, G2D/60/57, wenge/dub sonoma důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze BRW Junona Line, G2D/60/57, wenge/dub sonoma
Kde koupit:
obchody BRW Junona Line, G2D/60/57, wenge/dub sonoma
Kompletní specifikace:
popis BRW Junona Line, G2D/60/57, wenge/dub sonoma
Český návod:
návod BRW Junona Line, G2D/60/57, wenge/dub sonoma

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná