BRW Kuchyně Junona Line, G1D/50/57L/P, wenge/dub sonoma recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu BRW Kuchyně Junona Line, G1D/50/57L/P, wenge/dub sonoma a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt BRW Kuchyně Junona Line, G1D/50/57L/P, wenge/dub sonoma před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na BRW Kuchyně Junona Line, G1D/50/57L/P, wenge/dub sonoma?

Praktická a prostorná horní skříňka kuchyně Junona Line (G1D/50/57-LP) s otvíráním dvířek vlevo či pravo obsahuje 1 polici. Je skvělou součástí kuchyňské sestavy sloužící především na uložení nádobí. Rozměry: (š x v x h) 50 x 57 x 30 cm materiál LTD tloušťky 15 mm Barva: korpus: Wenge dvířko: Dub Sonoma Junona Line je systém funkčních kuchyňských skříněk, který nabízí jak klasické kuchyňské skříňky, tak i potravinovou skříň, šuplíkové skříňky a rohové skříňky. Komplet tvoří 19 prvků ve čtyřech barevných variantách. Nabídku doplňuje podsvícená skleněná polička. Součástí každé skříňky je korpus, dvířka, úchyty a u spodních skříněk také pracovní deska. Kuchyňská linka Junona Line je stvořena právě pro vás. Kuchyň Junona si oblíbili naši zákazníci díky své nízké ceně a perfektnímu provedení…. více informací

BRW Kuchyně Junona Line, G1D/50/57L/P, wenge/dub sonoma důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze BRW Kuchyně Junona Line, G1D/50/57L/P, wenge/dub sonoma
Kde koupit:
obchody BRW Kuchyně Junona Line, G1D/50/57L/P, wenge/dub sonoma
Kompletní specifikace:
popis BRW Kuchyně Junona Line, G1D/50/57L/P, wenge/dub sonoma
Český návod:
návod BRW Kuchyně Junona Line, G1D/50/57L/P, wenge/dub sonoma

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná