Buddleja davidii Pink Delight recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Buddleja davidii Pink Delight a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Buddleja davidii Pink Delight před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Buddleja davidii Pink Delight?

Komule davidova Nanho Blue (Tibetský šeřík, Motýlí keř) 15/20cm C2L Vzdušný, rychle rostoucí keř s věkem získává čím dál hezčí tvar s přepadavými postranními větvemi, obtěžkanými květy v hroznu, dosahující velikosti 40 – 50cm. Vlastní kvítek má úzce trubkový tvar dlouhý 1cm se čtyřmi okvětními lístky. Komule má častější lidový název „motýlí keř“, „letní šeřík“ či „tibetský šeřík“. Je to přirozené, neboť od začátku léta, kdy vykvétá, až do podzimu nese nápadné květy, které jsou voňavé nejenom pro nás, ale hlavně pro křídlatý hmyz, převážně motýly. Není náročná na pěstování. Potřebuje vysadit na plné slunce do velmi živné, propustné, dobře odvodněné země, protože v mokru by mohla v zimě shnít. Mrazuvzdorná je do cca -27°C, ale v teplejších oblastech prospívá lépe. Pro hustý růst je… více informací

Buddleja davidii Pink Delight důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Buddleja davidii Pink Delight
Kde koupit:
obchody Buddleja davidii Pink Delight
Kompletní specifikace:
popis Buddleja davidii Pink Delight
Český návod:
návod Buddleja davidii Pink Delight

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná